Почетна тагови тошо

таг: тошо

Шилегов за случајот „Мавровка“: Ај да не се правиме на Тошо

Скопскиот градоначалник, Петре Шилегов денеска на прес-конференција истакна дека начинот на уривање на објектот пред Трговскиот центар Мавровка е многу полегален од начинот на...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО