Почетна тагови тонали

таг: тонали

Росонерите ја освоија Верона (ВИДЕО)

Голема победа на Милан од 3:1 на гостувањето против Верона. Почетокот на натпреварот не беше според очекувањата на фаворитот. Домаќините поведоа со 1:0 со голот...

„Имавме понуди од Барселона и Манчестер, но Тонали сакаше само во...

Еден од најголемите италијански таленти Сандро Тонали во следните пет години ќе го носи дресот на Милан, ова го потврди претседателот на Бреша, Масимо...

Малдини успеа: Тонали доаѓа во Милан

Сандро Тонали се сели во Милано, но не во Интер како што беше најавувано претходно, туку во дресот на Милан. Директорот Паоло Малдини успеа...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО