Почетна тагови Томи

таг: Томи

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Од врвот до дното со Томи Морисон...

Томи Дејвид Морисон ја поседува една од најспецифичните животни приказни во историјата на боксот. На овој бестрашен борец се сеќаваме како една од најсветлите ѕвезди...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО