Почетна тагови Том Тибодо

таг: Том Тибодо

NBA-Кардиак Кемба (ВИДЕО)

Поради повредите на играчите како и "ковид протоколите", ростерот на "никси" е сериозно истенчен. Дерик Роус ќе отсуствува најмалку осум недели поради операција на...

NBA-Чикаго е повторно лидер (ВИДЕО)

По синоќешниот триумф над Њу Јорк Никс, Чикаго е повторно на врвот на Источната конференција.Динамичниот бековски тандем на “биковите” постигна вкупно 52 поени, и...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО