Почетна тагови Тим Данкан

таг: Тим Данкан

Ретро NBA-Финалето кое требаше да случи во 1999 година (ВИДЕО)

Ноќта помеѓу 14-ти и 15-ти Март 1998 година, се одигра еден специјален натпревар. Чикаго Булс се судри со Сан Антонио Спарс во “Аламо дом”. Малкумина (во...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО