Почетна тагови терапија

таг: терапија

Трамп триумфално: Ова е историски ден, пресврт во борбата против коронавирусот!

Како што беше најавено, американската Агенција за лекови и храна ја авторизираше терапијата со ковалесцентна плазма, а Трамп на прес-конференција ова го нарече историски...

Први добри вести за Синиша Михајловиќ на почеток на борбата против...

Болоња денес издала официјално соопштение, кога станува збор за лечењето на Синиша Михајловиќ. Добри вести доаѓаат од болницата - завршил првиот циклус на хемотерапија кој...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО