Почетна тагови Телеком Бон

таг: Телеком Бон

Македонскиот репрезентативец прогласен за “МVP” во кошаркарската лига на шампионите (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец, Ти-Џеј Шортс ја доби престижната награда за најкорисен играч во "Лигата на шампионите". Оваа награда, Шортс ја доби на специјална церемонија. Најдобрите 4...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО