Почетна тагови татабања

таг: татабања

Татабања исфрлена од СЕХА-лигата: Спартак Москва доби место во регионалното натпреварување

СЕХА-лигата денеска донесе одлука да ја исфрли Татабања од натпреварувањето поради несогласувања со управата на унгарскиот тим. Според руските медиумите, замената за Татабања е веќе...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
7.2 ° C
8 °
6.7 °
81 %
5.7kmh
40 %
Sat
8 °
Sun
10 °
Mon
9 °
Tue
11 °
Wed
8 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО