Почетна тагови таксист

таг: таксист

Синот на Аца Лукас решил да се осамостои – ќе заработува...

Дваесет и петгодишниот син на Аце Лукас, Лазар Вуксановиќ, реши да застане на свои две нозе. Тој барал работа во такси-здружене, бидејќи тој веќе...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО