Почетна тагови Супер Пипо

таг: Супер Пипо

Профил на Филипо “Пипо” Инзаги

Напаѓачот кој својот играчки пат го помина во неколку италијански клубови. Патот кон ѕвездите го проби како играч на Јувентус. Вистинска магија приреди во...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО