Почетна тагови судар

таг: судар

Објавени фотографии по судирот на турскиот и грчкиот воен брод

По судирот на воените бродови на Турција и Грција, кој се случил минатата недела, се појавиле фотографии од тој инцидент. Грчкиот сајт "Катимерини" објавил фотографии...

Страшно: Воз удри автомобил кај Кондово – возачот повреден

Пред малку воз удри во возило кај скопското село Кондово. Како што дознава Алсат, возачот се здобил со полесни повреди и е надвор од животна...

Ова е возачот кој издрогиран со 150 км на час се...

Озрен М.(35) од Чаковец возел под дејство на дрога и на лекови кога ја предизвика сообраќајката на наплатната рампа „Св. Хелена“ кај Загреб во...

Драма на аеродромот во Амстердам: Се судрија два авиони

Два патнички авиони се судрија на аеродромот „Шипхол“ во Амстердам, а за среќа, во инцидентот нема повредени. Авионите им припаѓале на авиокомпаниите “EasyJet” и “KLM”,...

Погледнете како паднал германскиот “Eurofighter” по ужасниот судир: Запалениот авион паднал...

На интернет се појавила снимка која го покажува моментот кога германскиот млазен авиони "Eurofighter" паднал на земја по судир во воздухот на северот на...

(ВИДЕО) Протече снимка од моментот кога фудбалерот на Севилја уби млад...

Јавноста во Мексико вчера остана потресена од сообраќајната несреќа кој ја предизвика фудбалерот на Севилја, Жао Мелек. Поради голема брзина удри во автомобил кој бил...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО