Почетна тагови стојанче ангелов

таг: стојанче ангелов

Дуа Липа го викнала Стојанче Ангелов на кафе во Лондон

Откако стана главна тема на Балканот со поддршката за косовската пејачка Дуа Липа за Голема Албанија“, лидерот на Достоинство продолжува со провикациите. Стојанче Ангелов иронично...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО