Почетна тагови спартак москва

таг: спартак москва

Татабања исфрлена од СЕХА-лигата: Спартак Москва доби место во регионалното натпреварување

СЕХА-лигата денеска донесе одлука да ја исфрли Татабања од натпреварувањето поради несогласувања со управата на унгарскиот тим. Според руските медиумите, замената за Татабања е веќе...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
29 ° C
29 °
29 °
25 %
1.5kmh
0 %
Sun
32 °
Mon
28 °
Tue
30 °
Wed
30 °
Thu
30 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО