Почетна тагови спалети

таг: спалети

Почнува нова епизода во Интер: Спалети си замина!

Лучано Спалети од денеска не е тренет на Интер откако поднесе оставка на својата функција, две години по назначувањето. Ваквиот развој на настаните беше очекуван...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО