Почетна тагови солскјер

таг: солскјер

Санчез посочи како Солскјер успеал да влијае и да го воздигне...

Пред да дојде норвешкиот тренер во Манчестер Јунајтед како алтернативно решение за „ѓаволите“ по заминувањето на Жозе Мурињо, сезоната беше скоро загубена,...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО