Почетна тагови Шекил

таг: Шекил

NBA-Мајами Хит во ретро издание на својата годишнина (ВИДЕО)

Продолжува трендот на враќање на "ретро"изгледот. Најнов тим кој реши да ги врати во употреба дресовите од минатото е тимот на Мајами Хит. Тимот од Флорида,...

Каков татко = таков син

Каков татко, таков син. Шекил Ван Перси (синот на легендарниот холандски репрезантативец Робин Ван Перси) го потпиша својот прв професионален договор. Тимот кој ќе ја има...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО