Почетна тагови Шекил Ван Перси

таг: Шекил Ван Перси

Каков татко = таков син

Каков татко, таков син. Шекил Ван Перси (синот на легендарниот холандски репрезантативец Робин Ван Перси) го потпиша својот прв професионален договор. Тимот кој ќе ја има...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО