Почетна тагови Шабаз Непиер

таг: Шабаз Непиер

Ново NBA засилување во Белград (ВИДЕО)

Црвена Ѕвезда продолжува сериозно засилува. Ново име во тимот од Белград е поранешниот NBA плејмејкер, Шабаз Непиер. 32-годишниот бек доаѓа од Олимпија Милано со кој ланското...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО