Почетна тагови сензори

таг: сензори

Сензори на 30 контејнери низ Скопје за да покажуваат кога се...

ЈП „Комунална хигиена“ постави сензори на контејнери низ Скопје да покажуваат кога се полни. Уредите сега за сега се поставени само на подземните контејнери...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
6.2 ° C
7 °
5.6 °
38 %
0.5kmh
0 %
Sun
21 °
Mon
22 °
Tue
18 °
Wed
20 °
Thu
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО