Почетна тагови сензори

таг: сензори

Сензори на 30 контејнери низ Скопје за да покажуваат кога се...

ЈП „Комунална хигиена“ постави сензори на контејнери низ Скопје да покажуваат кога се полни. Уредите сега за сега се поставени само на подземните контејнери...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
75 %
2.1kmh
0 %
Thu
11 °
Fri
9 °
Sat
9 °
Sun
12 °
Mon
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО