Почетна тагови пушка

таг: пушка

Маж со пушка се шета кај Кванташки пазар, очевидци тврдат дека...

Возрасен маж е забележан со пушка во околината кај поранешна А1 телевизија, кај Кванташки пазар. Очевидци тврдат дека тој убива кучиња скитници, а на социјалните...

АКО ИМАВ ПУШКА, ЌЕ ГИ УБИЕВ СИТЕ ШТО МЕ АПСЕА, КАЖА...

Ако имав пушка кога ме апсеа, како што тврди обвинителството, ќе пукав и ќе ги убиев сите, око да не ми трепне. Вака се...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
3.1kmh
40 %
Wed
11 °
Thu
13 °
Fri
14 °
Sat
9 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО