Почетна тагови преоден рок

таг: преоден рок

NBA-Сите трампи на едно место

Синоќа заврши преодниот рок во NBA. Ви ги претставуваме сите трансфери на играчи кој се случија. Лос Анџелес Клиперс го испрати Реџи Џексон во Шарлот...

NBA-На повидок голема размена меѓу Јута и Филаделфија

По трејдот кој го испрати Руди Гоберт во Минесота, Јута продолжува со промени. Најновите информации кој доаѓаат преку "барата" говорат за можна размена помеѓу Филаделфија...

NBA-Тимовите се менуваат од минута во минута

Втор ден по ред, NBA лигата е во центарот на вниманието. Јута Џез и Минесота Тимберволвус направија трампа. Трикратниот најдобар дефанзивец, Руди Гоберт пристигнува во...

NBA-Сите новости од бурната кошаркарска ноќ

Рано утрово бевме сведоци на многу нови договори и информации кој ја раздрмаа кошаркарската сцена. По информацијата дека Кевин Дурент бара да биде разменет во...

Бакајоко во Наполи, Киеза го засили Јувентус, Смолинг повторно во Рома,...

Преодниот рок во Италија заврши. Крис Смолинг се врати во Рома, но се чека Серија А да ја потврди регистрацијата на трансферот и да...

Нејмар, Дибала, Ериксен, Икарди… – трансфери кои чекаат на реализација ова...

Остануваат уште неколку недели од летниот преоден рок, а до крајот на истиот се очекува да се реализираат уште големи трансфери. Прв на листата е Нејмар кој скоро сигурно...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО