Почетна тагови премиера

таг: премиера

Новиот филм за Џокер пристигнува во октомври, а првите фотографии ветуваат...

По непреболениот Хит Леџер, фалениот Џек Николсон и помалку пренагласената интерпретација на Џеред Лето, во улогата на Џокер ќе се испроба Хоакин Феникс, и...

Објавен датумот на премиерата на новото продолжение за легендарниот Рамбо

“Rambo: Last Blood”, петтиот и последен филм во серијалот, би требало да биде премиерно прикажан на 20-ти септември 2019 година, а неговата...

Премиера: Lamborghini Huracan EVO Spyder

После Coupe верзијата, Lamborghini го унапреди својот Huracan со отворен кров. Huracan EVO Spyder ги претрпел истите стилски промени...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО