Почетна тагови пошта

таг: пошта

Јовановиќ жестоко кон власта: Тоа што сакате да ја продадете Пошта...

Професорот Бранимир Јовановиќ вечерва преку Фесјбук реагираше на намерата на Владата да ја приватизира Македонска пошта. -Тоа што сакате да ја продадете Пошта само покажува...

ЕУ бара целосна либерализација на поштенскиот пазар во земјава

Агенцијата за пошта повторно ќе препорача целосна либерализација на поштенскиот пазар во државава, што е една од забелешките во Извештајот на ЕК за оваа...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
13.8 ° C
14.5 °
13.8 °
94 %
0kmh
0 %
Mon
33 °
Tue
25 °
Wed
21 °
Thu
18 °
Fri
18 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО