Почетна тагови Поентер

таг: Поентер

NBA-Канадската поентерска машина (ВИДЕО)

Шеј Гилгес-Александер е вистински хит годинава. 24 годишниот бек на Оклахома Сити Тандер, во моментов е најсериозен кандидат за освојување на наградата “MIP” – “Играч...
Скопје
few clouds
1.8 ° C
1.8 °
1.8 °
41 %
0.5kmh
20 %
Wed
1 °
Thu
2 °
Fri
4 °
Sat
5 °
Sun
8 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО