Почетна тагови победник

таг: победник

Ова е најеколошката Општина во Македонија

На конкурсот за нај еко општина, кој го организираа Пакомак и Шпаркасе Банка победи Општина Берово. Општина Берово како победничка општина забележала најдобри резултати во...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
79 %
0.9kmh
90 %
Wed
7 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
13 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО