Почетна тагови МЗТ Скопје

таг: МЗТ Скопје

МЗТ Скопје ја продолжува доминацијата

Во третиот натпревар од големото финале, кошаркарите на МЗТ Скопје стигнаа до третиот триумф со 78:67 и со "чисти" 3:0 ја одбранија...

МЗТ Скопје го освои рекордниот 12 куп

Во едно од најдрамитичните финалиња од куп натпреварите, акуелниот шампион и бранител на трофејот МЗТ Скопје дојде до својот 12 трофеј во...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО