Почетна тагови муабет

таг: муабет

Две папагалчиња се “расприкажале” и го разнежниле светот со своето однесување

Папагалите најчесто ги нарекуваат најзабавни домашни миленици поради нивната способност на однесување и изговарање на зборови. И додека едни мислат дека станува збор за животни...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО