Почетна тагови мозочни удари

таг: мозочни удари

Стигна итно известување за „лошата здравствена состојба“ на Трамп! Проговоре и...

Вчера, докторот на американскиот претседател Доналд Трамп ја открил здравствената состојба на претседателот и способноста да ги извршува своите должности, откако се прошири веста...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО