Почетна тагови монети

таг: монети

Гледајте до крај, како овој изнервиран Србин плати во пајак службата...

Нареден пат кога пајакот ќе ми го крене автомобилот и јас вака ќе им платам :). https://youtu.be/bLcAceDeV64
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО