Почетна тагови митко јанчев

таг: митко јанчев

Неделковски му одговори на Митко Јанчев: Мите лимунада е лажовчина од...

Како сведок, уште попрецизно организатор на “ручекот во Зелениково”, да констатирам: МИТЕ ЛИМУНАДА Е ЛАЖОВЧИНА ОД КАЛИБРОТ НА НЕГОВИТЕ МЕНТОРИ ЗАЕВИ. ЛАЖОВ над лажовите, напиша...

Митко Јанчев: Немам заеднички бизниси со Вице Заев. Случајно сме снимени...

Со Вице Заев немаме заеднички бизниси, вели Митко Јанчев во емисијата Во Центар. Таа фотографија која се врти по социјалните мрежи, каде сум јас...

Митко Јанчев: Дај боже сите да бевте како Заев, Швајцарија ќе...

Градоначалникот на Кавадарци избран како кандидат на ВМРО-ДПМНЕ чиј член е се уште, на трибина зборува за лидери и кој е лидерот каков што сака...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО