Почетна тагови мисури

таг: мисури

Опасна ескалација во Мисури: Најмалку четворица полицајци ранети во размена на...

Според последните информации, најмалку четворица припадници на полицијата се ранети во размена на оган во американски Сент Луис во сојузната држава Мисури. Полицајците биле хоспитализирани, а...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО