Почетна тагови Мирослав Радуљица

таг: Мирослав Радуљица

Радуљица пристигнува во Истанбул за уште посилен “Фенер”

Турскиот шампион, Фенербахче продолжува со импресивните засилувања во овој летен преоден рок. По доаѓањето на NBA шампионот, Немања Бјелица тимот од Истанбул доведува уште еден...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО