Почетна тагови Милвоки Бакис

таг: Милвоки Бакис

NBA-Милвоки го враќа “ретро” изгледот (ВИДЕО)

“Елените” го враќаат стариот изглед. Милвоки Бакс следната сезона, во одреден број на натпревари ќе носи дресови кој беа едни од најомилените на фановите ширум...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО