Почетна тагови миленичка

таг: миленичка

Јелена Карлеуша пресече: Еве која од ќерките ѝ е миленичка?

Пред неколку дена една од најпознатите српски пејачки Јелена Карлеуша го прослави својот 42 - ри роденден. По тој повод направи забава како што...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО