Почетна тагови Мета Ворлд Пис

таг: Мета Ворлд Пис

NBA колумна на Димитар Младеновски-Убиствениот Пеџа Стојакович

Приказната за еден од најубиствените шутери во досегашната кошаркарска историја, Предраг “Пеџа” Стојакович. Роден на 9-ти Јуни 1977 година, своите кошаркарски почетоци ги прави во...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО