Почетна тагови мечки

таг: мечки

NBA-Морент приреди вистинско шоу во Детроит (ВИДЕО)

Се ближи почетокот на NBA сезоната. Остануваат само уште неколку денови од припремниот период и пријателските натпревари. Синоќа Мемфис гостуваше во Детроит а Џа Морент...

83-годишна старица паднала во мочурлив ендек, и со рик бркала мечки...

Осумдесет и тригодишна жена од Хабаровскиот крај, која тргнала в шума за да бере печурки, паднала во мочурлив ендек, каде што поминала повеќе од...

„Мечката ме закопуваше и ме џвакаше“: Сведоштво на Русинка која преживеала...

Средбата со „господарот на тајгата“ во дивина може да биде фатална. Две жени од Русија кои го доживеале ова ни раскажаа како извлекле жива...

Мечки во Галичник бркаат по контејнери!

Соопштение на страницата МЗ Галичник: Веројатно сте забележале дека летово, секое утро, низ цел Галичник наоѓаме превртени контејнери. Не се работи за невкусни шеги! Всушност,...

Пред нив се појавиле мечки на Шар Планина, погледнете како куртулиле

Овие двајца момци доживеале едно необично искуство на Шар Планина. Имено, додека ги возеле своите велосипеди, на само неколку метри од нив се појавуваат две...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО