Почетна тагови мажи

таг: мажи

Истражување: Мажите кои имаат пополнети жени се 10 пати посреќни, од...

Научниците од Универзитетот Аутономус во Мексико, спровеле истражување, за да утврдат кој тип на жена повеќе ги усреќуваат мажите и дошле до многу интересен...

Научниците тврдат дека мажите не знаат зошто жените обожаваат орален однос,...

Двете истражувања кои се занимавале со орален секс предизвикаа многу различни коментари. Кога некој би ве прашал зошто луѓето сакаат орален секс, вие веројатно би...

Што ги прави мажите да бидат подобри љубовници?

Многу фактори влијаат на тоа каков љубовник е мажот, дали сексот ќе биде добар или лош, но истражувањата покажаа дека само една карактеристика укажува...

(ВИДЕО) ЗЕМЈОДЕЛЕЦ СНИМИ НЕВЕСТА СО 20 ГОЛИ МАЖИ НА НЕГОВАТА НИВА

Земјоделец од Војводина додека тргнал со комбајнот да ја жнее пченицата на својата нива, налетал на неверојатна сцена… И тоа филмска, ама од оние,...

Од лично искуство открила кој тип на мажи се најлоши во...

Многу работи влијаат на тоа дали ќе бидете добар љубовник, а секс блогерката Надиа Бокодиа во својата колумна, врз основа на личното искуство, открила...

Мажите ги обожаваат жените со вакви очи (ФОТО+ВИДЕО)

Во тренд се крупните очи со долги трепки, но со помош на шминка речиси секоја девојка или жена може да добие бамби очи. Големи, крупни...

Истражувањата откриваат: Ќелавите мажи со поголем ризик за да заболат од...

Ќелавите мажи може да бидат изложени на поголем ризик да имаат потешки симптоми од Ковид-19, покажуваат новите докази. Врската е толку силна што некои истражувачи...

Сања Барби за мажите: „Ми треба младо парче – тие се...

Згодната Фолкерка Сања Цинцева или попозната во јавноста како Сања Барби деновиве позираше пред камерата на „Бекстејџ“ . Пејачката во интервјуто откри детали поврзани со...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО