Почетна тагови Маркис Крис

таг: Маркис Крис

NBA-Лука доби одличен нов соиграч

Далас Маверикс и Хјустон Рокетс направија размена рано утрово. Двата тима од Тексас се решија за трампа која Кристијан Вуд го доведе во Далас а...

NBA-Најсилните тепачки во последната декада (ВИДЕО)

Просто е невозможно да се заборават легендарните тепачки на NBA терените. Во историјата на оваа волшебна игра сме имале можност да видиме исклучително силни...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО