Почетна тагови Марк Кјубан

таг: Марк Кјубан

NBA-Кајри Ирвинг се сели во Далас!

Ја имаме првата голема трампа во тековната сезона. Еден од најдобрите бекови во NBA, Кајри Ирвинг од Бруклин Нетс се сели во Далас Маверикс. Двата...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО