Почетна тагови Марина Вишковиќ

таг: Марина Вишковиќ

Фотографии пред и после: Српската пејачка тврди дека е целосно природна,...

Пејачката Марина Вишковиќ, важи за една од најатрактивните лица на српската естрада, но за разлика од повеќето пејачки, Марина тврди дека нема ништо вештачко...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО