Фотографии пред и после: Српската пејачка тврди дека е целосно природна, но никој не и верува

133

Пејачката Марина Вишковиќ, важи за една од најатрактивните лица на српската естрада, но за разлика од повеќето пејачки, Марина тврди дека нема ништо вештачко на нејзиното тело.

Немам ништо оперирано, а дури планирам да го извадам силиконот од усните. Правам само вообичаени третмани за лице, мезотерапија и ботокс. Всушност, голем фан сум на ботоксот, но тоа е се – вели пејачката.

Сепак, српските таблоиди се сомневаат во таа нејзина приказна и даваат пример на тоа како Марина изгледаше пред 10 години:

И како Марина изгледа сега:

View this post on Instagram

♋️

A post shared by Marina Viskovic-VISCOZA✨ (@marina_viskovic_official) on

View this post on Instagram

🐳

A post shared by Marina Viskovic-VISCOZA✨ (@marina_viskovic_official) on