Почетна тагови маријана

таг: маријана

Кралицата пристигна, а од „кралицата ќе ви падне вилицата“: Марјана, Лила...

Новиот слоган: „Кралицата пристигна“ ја предводеше новата кампања за најпознатиот домашен бренд за долна облека, костими за капење, ноќници, пижами, чорапи… Како по правило на...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО