Почетна тагови македонска пошта

таг: македонска пошта

ЌЕ ЈА СПАСАТ ЛИ СЛОВЕНЦИТЕ – Груби потврди дека се заинтересирани...

Вицепремиерот Артан Груби во вчерашното гостување на ТВ 24 одговори потврдно на прашањето дали Словенци се заинтересирани за купување на Македонска пошта. Тој рече дека...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО