Почетна тагови македонија турција

таг: македонија турција

Малку ракомет и на домашна телевизија: Обезбеден пренос од мечот Турција-Македонија!

Можеби од фајнлфорот во Келн, кадешто Вардар ја освои Лигата на шампиони по вторпат во историјата, немаше пренос на македонска телевизија, но затоа дуелот...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО