Почетна тагови мајка

таг: мајка

Како сестри: Oва е мајката на Викторија Лоба од која ја...

Викторија Лоба важи за една од популарните македонски пејачки со руско потекло. Имено, Лоба е родена во Таганрог, Русија на 17 октомври 1988 година. На...

Славната хрватска пејачка првпат мајка на 41 година ФОТО

Хрватската пејачка Маја Шупут (41) и нејзиниот сопруг Ненад Татаринов го чекаат првото дете. Шупут среќната вест ја објави на Инстаграм, споделувајќи со своите следбеници,...

Ова е мајката на Антониа Гиговска на која и се обрати...

Младата пејачка Антониа Гиговска иако е меѓу новите надежни имања на домашната естрада, таа очигледно научила дека популарноста не се стекнува само со пеење,...

Снимка од аеродром која го обиколи светот: Поради тоа што го...

Пилотот повикал брза помош, полиција и гранична полиција, а аеродромот Бориспољ го потврдил инцидентот. Видео снимката од аеродромот во Киев ја шокирала јавноста и авиокомпанијата која што...

Го проверила градникот на нејзината ќерка, а потоа следел шок! После...

Една загрижена мајка ја отпарала прерамката од градникот на нејзината ќерка и внатре нашла 'уред за следење'. „Наликува на некоја технологија“, возбудено објавила мајката, со...

Кој ја тепа мајка му на Илче?!

Мајката на малиот Илче, детето со ретка болест кое беше згрижено во мал групен дом во Демир Капија, пред неколку дена била модра во...

Мајката на Дончиќ: Вака не плачев кога се роди Лука

Лука Дончиќ продолжува со неверојатните партии во НБА лигата. завчера тој во неверојатен меч го водеше Далас Маверикс до победа над фаворизираните ЛА Клиперс...

Oва е мајката на Дритон Вејсели или познат како Талат од...

Дритон Вејсели или познат како рецепционерот Талат од „Преспав“ ја освои публиката со оваа улога во македонската серија. Талат со својот хумористичен, интересен, забавен лик...

Ќерко, држи го хулахопот цврсто, за мама да скокне во базенот...

Мајката е поголемо дете од ќерката со снимањето видеа за нејзините профили на социјалните мрежи. https://youtu.be/KU09qaOy1yg

Мајка во пакет за храна за синот се обидела да прошверцува...

Од штипскиот затвор вчера до СВР Штип пријавиле дека во пакет наменет за затвореникот Х.В., кој го донела неговата мајка Б.В., службени лица пронашле...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО