Почетна тагови Мајк Маињан

таг: Мајк Маињан

Милан на чекор до шампионскиот пехар (ВИДЕО)

АЦ Милан е на чекот до скудетото. На преполниот “Сан Сиро” на кој се бараше карта повеќе, “росонерите” го совладаа големиот должник Аталната со 2:0....
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО