Почетна тагови мајк џексон

таг: мајк џексон

Телохранителот на Мајкл Џексон: „Ја претчувствуваше својата смрт, со денови бараше...

Во вторникот, на 25-ти јуни, се навршија 10 години од смртта на Кралот на поп музиката, Мајкл Џексон, и овие денови на големо се...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО