Викторија ја отвори сезоната на го*и гради во Задруга 5 (ВИДЕО)

111

Новата учесничка во најгледаното регионално ријалити „Задруга 5“, Викторија Митровиќ предизвика лавина реакции уште кога за првпат се појави во студиото.

Митровиќ ги шокираше сите со фактот дека на прегледот се појави без градник, но и со откритието дека дефинитивно цело време ќе биде во тоа издание во Белата куќа,  а веднаш потоа имаше и сочен бакнеж со контроверзната Словенка, Дениз Дејм.

„Имам богато момче.Не влегувам во Задруга поради пари, бидејќи во споредба со она што го имам надвор, овој хонорар не е ништо.Влегувам поради шеги и интриги“ – порача при своето доаѓање.

Таа прва ја отвори сезоната на голи гради во новата – петта сезона на „Задруга“.

Имено, таа моментално престојува на Рајскиот остров заедно со Бане Чолак, Ирма Сејраниќ и Никола Грујиќ.Станувајќи од кревет,  Викторија не можеше да ги додржи своите бујни гради, па сите имаа можност да ги видат, откако излегоа на виделина од раскопчаното деколте на фустанот.

Погледнете како изгледаше тој „рајски призор“ за очи: