Почетна тагови маика маковски

таг: маика маковски

Запознајте ја Маика Маковски, шпанската музичка сензација со македонски корени (ФОТО+ВИДЕО)

Шпанка по националност, Македонка во душата… Пејачка со македонски корени од чиј ангелски глас ќе ве ползат морници, чиј сугестивен и моќен вокал ќе...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО