Почетна тагови лудвигсхафен

таг: лудвигсхафен

ОФИЦИЈАЛНО: Мартин Томовски две години во Лудвигсхафен!

Голманот на Металург, Мартин Томовски, од следната сезона ќе ја зголеми колонијата на македонски ракометари што ќе играат во Германија. Тој потпишa двегодишен договор...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО